Внутрішні роботи (гіпсокартон)

Суть роботи: спеціалісти та різноробочі крутити гіпсокартон. Робота в квартирах, бригадир російськомовний.
Графік роботи: 6 днів на тиждень з 7 ранку до 17.00 (вихідний неділя)
Оплата праці: 14 евро на годину нетто – спеціаліст із досвідом, 10 євро підсобник
Проживання: безкоштовне по дві особи у кімнаті гуртожитку
Доїзд до роботи: безкоштовно транспортом компанії 
Харчування: 
за власний рахунок ( місця для приготування їжні немає, брати з собою лотки)
Вікові обмеження: 18 – 60 років
Нічні зміни: відсутні
Виплата заробітної плати: 2 рази на місяць на зарплатну картку
Робочий одяг та взуття: забезпечує роботодавець
Перерви: так
Місто роботи: Хельсінки 

Вартість програми становить 600 євро з яких 450 за працівника готовий оплатити роботодавець, а 150 євро,кандидат оплачує в Україні самостійно на рахунок компанії: “За надання міграційних послуг в країну Фінляндія” (не інформаційно – консультаційних), а саме міграційних, що гарантує результат.
Після підтвердження платежу міграційний консультант передає нашим представникам в Фінляндії Ваші документи для виготовлення робочої візи. Процес підготовки займає 3 місяці до повного виїзду. Після отримання робочої візи наші менеджери допомагають Вам прибути до Вашого місця роботи де Вас зустрічає російськомовний координатор.

Ми йдемо максимально на поступки нашим клієнтам і розбиваємо фінансове навантаження клієнта спільно із роботодавцем який оплачує за Вас решту 450 євро вартості пакету документів, ми не можемо проводити платежі виключно із заробітної плати без авансового платежу в Україні, через велику кількість недобросовісних заявників, які по – факту готовності документів або змінили номер телефону, бо змінилися обставини, або отримали документи і не прибули на обумовлену робочу позицію, або шляхом обману використавши наші документи відправилися до іншого роботодавця.

УВАГА  Радимо переглянути рубрику найчастіші запитання де Ви отримаєте відповідь на всі Ваші запитання та з приводу гарантій тощо, а також рубрику відгуки аби бути впевненим у нашій правоті, правдивості та чесності.
Ми з 2018 року на ринку і цінуємо свою репутацію. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *