Пакувальник (Лондон) – нові правила вїзду

Після виходу зі складу ЄС, Англія прийняла зміни до Закону що регулює порядок працевлаштування іноземців. Тепер основним і вирішальним фактором буде наявність робочого контракту, заробітня плата вище мінімальної, місце проживання та попередній досвід роботи іноземця, в такому випадку можна навіть не здавати тест на мову.  Тепер громадяни так званих третіх країни та громадяни країн ЄС оцінуються на рівних правах перед отриманням робочої візи, а останнє слово залишається за роботодавцем, адже саме роботодавець платить податки, що не мало важливо для економіки країни. Ми розвіюємо всі міфи та легенди про неможливість оформлення візи, гарантіями наших послуг або поверненням коштів. Ми співпрацюємо з рядом компаній Англії, що робить нас максимально конкурентними та обізнаними у цьому питанні. 

Суть роботи: пакування печива, цукерок, солодощів у коробки. Не конвеєр
Графік роботи: 5 днів на тиждень з 08.00 ранку до 17.00 (вихідний сб-нд) (допускаються надгодини, але не більше 40 годин на місяць).
Оплата праці: 12 фунтів на годину нетто
Проживання: безкоштовно по 3 особи у кімнаті гуртожитку, або по 2 особи для сімейних пар з доплатою 400 фунтів/ місяць за кімнату.
Доїзд до роботи: робота у пішій доступності
Харчування: 
за власний рахунок ( їдальні немає )
Вікові обмеження: 18 – 50 років
Нічні зміни: ні
Виплата заробітної плати: 2 рази на місяць: на карту або банківським чеком
Робочий одяг та взуття: забезпечує роботодавець
Перерви: так
Місто роботи: Лондон

Вартість програми становить 910 євро з яких 110 оплачує працівник в Україні і по 800 із заробітної плати по 200 євро в місяць ( на протязі 4 – х місяців),  110 євро, кандидат оплачує в Україні самостійно на рахунок компанії: “За надання міграційних послуг” (не інформаційно – консультаційних), а саме міграційних, що гарантує результат ( сюди входить: дозвіл на роботу, документ про забезпечення проживання, контракт від роботодавця, підтвердження кваліфікації, лист клопотання про затребуваність від асоціації підприємців та оформлення саме Вас як працівника, резюме на англійській мові, анкета, страхівка, довідка про несудимість з апостилем перекладена та завірена).
Після підтвердження платежу міграційний консультант передає нашим представникам в Англії Ваші документи для виготовлення робочої візи. Процес підготовки займає 3-4 місяці. Після отримання робочої візи наші менеджери допомагають Вам прибути до Вашого місця роботи де Вас зустрічає російськомовний координатор.

Ми йдемо максимально на поступки нашим клієнтам і розбиваємо фінансове навантаження клієнта на часткову оплату, ми не можемо проводити платежі виключно із заробітної плати без авансового платежу в Україні, через велику кількість недобросовісних заявників, які по – факту готовності документів або змінили номер телефону, бо змінилися обставини, або отримали документи і не прибули на обумовлену робочу позицію, або шляхом обману використавши наші документи відправилися до іншого роботодавця.
Та сума коштів яку заявник вносить на рахунок компанії в Україні покриває лише базові затрати і не може бути відстрочена.
Заробіток компанії настає після прибуття кандидата на місце роботи тому ми зацікавлені у вашому працевлаштування не менше аніж Ви.

УВАГА  Радимо переглянути рубрику найчастіші запитання де Ви отримаєте відповідь на всі Ваші запитання та з приводу гарантій тощо, а також рубрику відгуки аби бути впевненим у нашій правоті, правдивості та чесності.
Ми з 2018 року на ринку і цінуємо свою репутацію.  

 

  1. Роман Відповісти

    Зацікавила робота в Англії,чи є ще вільні місця?

  2. Галина Відповісти

    Добрий день! Мене цікавить робрта! Мені 47, я медсестра. Дякую за відповідь!

  3. Ксенія Відповісти

    Який останній термін подачі документів на Англію?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *