Чехія (виробництво вікон)

Суть роботи: оператор виробництва,складання комплектуючих, контроль якості, маркування (штрих-кодами).
Графік роботи: 6 днів на тиждень з 7 ранку до 19.00 (вихідний плаваючий)
Оплата праці: 135 крон на годину нетто
Проживання: платне, вираховується із заробітної плати (3000 крон\ міс.) по дві особи у кімнаті гуртожитку для сімейних пар, та по 3 особи для решти.
Доїзд до роботи: безкоштовно транспортом компанії ( 15 хв їхати )
Харчування: 
за власний рахунок ( є їдальня, вартість обіду орієнтовно 100 – 130 крон на особу )
Вікові обмеження: 18 – 50 років
Нічні зміни: відсутні
Виплата заробітної плати: 2 рази на місяць
Робочий одяг та взуття: забезпечує роботодавець
Перерви: так
Місто роботи: Брно 

Вартість програми становить 500 євро з яких 400 працівник оплачує частина по 100 євро в місяць із заробітної плати ( на протязі 4 – х місяців),  100 євро, кандидат оплачує в Україні самостійно на рахунок компанії: “За надання міграційних послуг” (не інформаційно – консультаційних), а саме міграційних, що гарантує результат ( сюди входить: дозвіл уряду праці на працевлаштування іноземця, прописка в Чехії, контракт від роботодавця, анкета, страхівка, довідка про несудимість з апостилем перекладена чеським присяжним перекладачем) НЕ ВХОДИТЬ у Варість: оплата візового збору.
Після підтвердження платежу міграційний консультант передає нашим представникам в Чехії Ваші документи для виготовлення робочої візи. Процес підготовки займає 3 місяці. Після отримання робочої візи наші менеджери допомагають Вам прибути до Вашого місця роботи де Вас зустрічає російськомовний координатор.

Ми йдемо максимально на поступки нашим клієнтам і розбиваємо фінансове навантаження клієнта на часткову оплату, ми не можемо проводити платежі виключно із заробітної плати без авансового платежу в Україні, через велику кількість недобросовісних заявників, які по – факту готовності документів або змінили номер телефону, бо змінилися обставини, або отримали документи і не прибули на обумовлену робочу позицію, або шляхом обману використавши наші документи відправилися до іншого роботодавця.
Та сума коштів яку заявник вносить на рахунок компанії в Україні покриває лише базові затрати і не може бути відстрочена.
Заробіток компанії настає після прибуття кандидата на місце роботи тому ми зацікавлені у вашому працевлаштування не менше аніж Ви.

УВАГА  Радимо переглянути рубрику найчастіші запитання де Ви отримаєте відповідь на всі Ваші запитання та з приводу гарантій тощо, а також рубрику відгуки аби бути впевненим у нашій правоті, правдивості та чесності.
Ми з 2018 року на ринку і цінуємо свою репутацію.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *