Чехія (водій буса В категорія)

Суть роботи: водій буса, розвозити поштові посилки, по типу нова пошта, у погрузці та вигрузці водій не бере участі. Їздити по навігатору, досвід водіння В категорії мінімум 3 роки.
Графік роботи: 6 днів на тиждень з 8 ранку до 20.00 (вихідний неділя)
Оплата праці: 1600 крон за день
Проживання: платне по дві особи у кімнаті квартири (по 3000 крон з особи) 2 кінтатних квартирах, живуть лише водії із фірми.
Доїзд до роботи: безкоштовно транспортом компанії ( 20 хв їхати )
Харчування: 
за власний рахунок
Вікові обмеження: 21 – 60 років
Нічні зміни: ні
Виплата заробітної плати: 2 рази на місяць
Робочий одяг та взуття: забезпечує роботодавець
Перерви: так
Місто роботи: Прага

Вартість програми становить 500 євро з яких 400 працівник оплачує частина по 100 євро в місяць із заробітної плати ( на протязі 4 – х місяців),  100 євро, кандидат оплачує в Україні самостійно на рахунок компанії: “За надання міграційних послуг” (не інформаційно – консультаційних), а саме міграційних, що гарантує результат ( сюди входить: дозвіл уряду праці на працевлаштування іноземця, прописка в Чехії, контракт від роботодавця, анкета, страхівка, довідка про несудимість з апостилем перекладена чеським присяжним перекладачем) НЕ ВХОДИТЬ у Варість: оплата візового збору.
Після підтвердження платежу міграційний консультант передає нашим представникам в Чехії Ваші документи для виготовлення робочої візи. Процес підготовки займає 3 місяці. Після отримання робочої візи наші менеджери допомагають Вам прибути до Вашого місця роботи де Вас зустрічає російськомовний координатор.

Ми йдемо максимально на поступки нашим клієнтам і розбиваємо фінансове навантаження клієнта на часткову оплату, ми не можемо проводити платежі виключно із заробітної плати без авансового платежу в Україні, через велику кількість недобросовісних заявників, які по – факту готовності документів або змінили номер телефону, бо змінилися обставини, або отримали документи і не прибули на обумовлену робочу позицію, або шляхом обману використавши наші документи відправилися до іншого роботодавця.
Та сума коштів яку заявник вносить на рахунок компанії в Україні покриває лише базові затрати і не може бути відстрочена.
Заробіток компанії настає після прибуття кандидата на місце роботи тому ми зацікавлені у вашому працевлаштування не менше аніж Ви.

УВАГА  Радимо переглянути рубрику найчастіші запитання де Ви отримаєте відповідь на всі Ваші запитання та з приводу гарантій тощо, а також рубрику відгуки аби бути впевненим у нашій правоті, правдивості та чесності.
Ми з 2018 року на ринку і цінуємо свою репутацію.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *