Ми бачили що Ви шахраї – чим Ви це поясните? Можемо сказати ми Вам Вашими же словами. Допоки немає ні одного доказу того, що ми говоримо не правду, давайте не будемо забувати про те, що наша робота не влаштовує багато агенцій чи посередників, які звикли за таке брати по 700 – 1000 євро. Ми просимо всіх, хто пише про нас негатив надати докази того, що ми аферисти чи шахраї, але за 3 роки нашої роботи ще так нікого і не знайшлося

Ні, це не законно.

Ні – це незаконном, і не легально, і не переконуйте нас в тому, що Ваші знайомі так їздили і навіть у Швецію чи Англію, а можливо і Китай. Такого не буває, з біометрією можна їхати лише в Польщу і то маючи запрошення

Тільки офіційним, у ЄС занадто великі штрафи, аби ризикувати тим паче і роботодавцям і нам дуже важлива репутація яка за 3 роки нашої роботи є бездоганною

На всіх без виключеннях позиціях згідно трудового законодавства виплата заробітної плати проводиться 2 рази на місяць.
Виплата виключно на картковий рахунок, на руки виплата заборонена, рахунок безкоштовно відкривається у банку на наступний день після приїзду.

Ні, якщо хтось надає свою особисту картку для оплати, а не рахунок компанії – ця особа шахрай і не має стосунку до нас. Ми ніколи не беремо оплату на карткові рахунки, адже у такому випадку довезти законність наших дій та отримати свої гарантії ви не зможите

Зайдіть у розділ ВІДГУКИ

Ні, адже ми не є посередниками. Посередники у працевлаштуванні продають вакансії та отримують свій відсоток щомісячно від Вашої заробітної плати, через що Ви отримуєте меншу заробітну плату, аніж працючи без посередника.
Компанія Лайвер Софт – міграційний консультант. Ми надаємо послуги, а саме: “Міграційні послуги з метою працевлаштування”, що не передбачає отримання відсотків від Вашої заробітної плати і нашого посередництва.
Ми група адвокатів та менеджерів, які діють в інтересах Замовника згідно договорів. Хоч ми і не працюємо, як посередники у працевлаштуванні, але все таки у рамках чинного законодавства, міжнародного права та договорів гарантуємо відкриття робочої візи або повне повернення коштів.

Дякуємо, ми завжди можемо переглянути на запит клієнта ціну наших послуг, якщо вона замала.
Але насправді, ми пропонуємо реальні послуги будучи не посередником, а міграційним консультантом із власним штатом міграційних адвокатів та офісів. У нас прямі контракти та невелика фінансова подяка також від роботодавця.

Можемо задати те саме запитання. Ось дивіться: що ми знаємо про Вас: до прикладу, Вас звуть Петро, ви із Іванівки, у нас є фото Вашого паспорту і скоріш за все Ви десь за кордоном поки готуються документи. Якщо повірити Вам на слово то це безглуздо, адже отримавши документи ви виїдете за кордон і ми Вас не знайдемо.
Що Ви знаєте про нас: ми 3 роки на ринку, і за цей час ми отримали масу позитивних відгуків та рекомендацій. Ми віднесені до білого списку міграційних консультантів ЄС та рекомендовані міжнародними партнерами. Прочитати про нас Ви можете у розділі відгуки. Ми офіційно зареєстрована компанія, яка надає, УВАГА, не інформації послуги, ми надаємо саме міграційні послуги, що вже гарантує результат. Всі послуги ви оплачуєте на рахунок компанії та отримуєте чек про оплату, а не оплачуєте комусь на картку. Ви завжди зможете звернутися до поліції, суду, прокуратури, адже у Вас є підтвердження того що Ви платили кошти за міграційні послуги нашій компанії. Ми беремо предоплату у мінімальному розмірі для початку роботи, решта Ви платите із зарплати.
І головне, за 3 роки на ринку ми тільки отримуємо позитив і постійних клієнтів.

Ні, документи для успішної реалізації програми готуються 3 – 4 місяці, за цей час, як правило ви знаходитесь за кордоном. Ми не можемо бути впевнені, що ви точно приїдете в Україну на зазначену дату, ви не приймете інше рішення, або оберете іншу країну, у Вас не станеться непердбачуваних обставин, тощо.
На початку своєї роботи, 3 роки тому, ми мали практику роботи без авансових платежів – кінцевий результат, більше половини заявників або не приходили або змінювали свої життєві плани не в нашу користь і ми витрачали свій час та значні кошти.
Уявіть, що із 60 заявників – 30 відмовилися, а ми витратили по 200 євро на кожного. 30 осіб х 200 євро = 6 000 євро непотрібних витрат для компанії.

Ні, на стадії підготовки є базова часка витрат 150 – 200 євро, які заявник покриває відразу перед початком роботи документів (завдаток). Решта витрат розбивається на рівні частини і виплачується на протязі 3 – 4 місяців шляхом відрахувань із заробтної плати.

Таке не можливо, адже ви отримуєте робочий контракт не від агентури чи посередника а від прямого роботодавця і це фірми із великим обігом коштів, податків та на ринку десятки років.
Не отримати візу може особа яка має заборону вїзду в ЄС чи перебуває в розшуку.
Ми розуміємо до чого це запитання: якщо у Вас немає заборони вїзду в ЄС і ви не в розшуку ми гарантуємо отримання візи та роботи, або повне повернення усіх витрат.

Так, така програма станом на 19.03.2021 р. ще актуальна і буде актуальна до тих пір, доки вона висвітлюється на сайті. Під цю програму Вам видають картку ВНЖ – вид на проживання на основі працевлаштування, його можна отримати на 5 років, але попереджаємо відразу перший раз його Вам видадуть на 1 рік із можливістю роботи і продовженням.

Безкоштовно. Ми не торгуємо вакансіями, ми пропонуємо Вам міграційну програму в ЄС через працевлаштування, так як це найпростіший та затребуваніший спосіб. Ми міграційний центр який ніколи не торгував і не буде торгувати вакансіями.

Будь – ласка будьте уважні і не плутайте нас із посередниками, агенціями по працевлаштуванню. Ми міграційний центр, в якому працюють фахівці із міжнародного права, трудового законодавства, міграції. Наше завдання, зібрати документи, перевірити їх, оформити, подати, та зробити так аби ви гарантовано отримали візу на заявлену Вами програму і озвучені умови.

Ні

Нам все рівно, так чи інакше паспорт залишається у Вас, в який Вам вклеюють візу вирішувати Вам, головне аби на момент отримання візи він був дійсний ще мінімум один рік.

Не панікувати, все добре, до моменту отримання дозволу і кінцевого рішення по Вас – нічого. Коли Ви отримаєте візу від нашого роботодавця віза іншої країни чи роботодавця анульовується.

Так, звісно. Ми з 2018 року на ринку і займаємося складними міграційними програмами, які тривають декілька місяців. Ми рекомендуємо нашим клієнтам їхати але бути на зв’язку, ми попереджаємо за 2 тижні до того моменту коли потрібно прибути в Україну.
Ви можетt перебувати за кордоном доки Ваші документи розглядає міграційна служба, чи то по безвізу чи то по візі іншої країни. Головне на момент отримання візи Вам анульовують Вашу стару візу (до прикладу польську).

Одяг для роботи Вам видають, робоча температура на підприємствах 17 – 21 градус, більш детально уточнюйте у міграційного консультанта, з приводу речей щоденного вжитку – шукайте в інтернеті прогноз на вибраний Вами період часу

Так, але не раніше, аніж через 6 місяців перебування і при умові, що Ви самостійно знімаєте собі житло, проживати в гуртожитках компанії із маленькими дітьми заборонено

За рахунок приймаючої сторони – роботодавця, ці кошти працівник не повинен нікому компенсовувати

Станом на сьогодні так, ті хто нещодавно прибув проходять карантин за рахунок роботодавця, 10 днів і приступають до роботи. На період карантину їм забезпечено 3 разове харчування та житло. З плином часу ситуація змінюється, і можливо потреба в карантині зникне, а якщо ні то все рівно він безкоштовний для працівника

Звісно таке явище, як пандемія не прогнозоване, але єдине ми бачимо точно: позитивна динаміка змін, кордони починають відкриватися, а люди все більше їхати на роботу. Зараз у світі активно йде вакцинація і відкриття кордонів, адже лідери країн ЄС розуміють що без трудової міграції відбудеться крах економіки. Тому говорити про те, що пандемія вплине негативно немає підстав.

Ми не можемо знати все на перед, адже процес займає 3 – 4, а деколи і 6 місяців. Як правило, замовники організовують трансфер для своїх працівників, у 90 % випадків це передбачено договором між нами та замовником. Більш детально по кожному випадку окремо уточнюйте у міграційного консультанта

Ми не пропонуємо вакансії, ми публікуємо актуальні міграційні програми із вакансіями які нам надали наші замовники. Всі актуальні програми є на сайті, якщо інформації на сайті немає, але хтось в мережі від імені нашої компанії щось пропонує – це шахрайство!

Від 10 до 40 хв, все залежить про яку країну, програму, роботу йде мова. Більш детально уточнюйте у міграційного консультанта

Транспортом компанії, всі великі компанії мають власні автобуси які довозять працівників, це прямо прописано в угоді про співпрацю.

Шановні заявники, роботодавці не знають фізіологічних особилвостей Вашого організму, засоби особистої гігієни забезпечуєте самостійно

Так, система проживання блокова. Дві кімнати по дві особи: санвузол та душ на блок (роздільні).
Кухні на поверсі, їх декілька із декількома газовими плитами, черг на кухню немає.

Не потрібно самотужки щось лагодити це може бути небезпечним. У Вас є російськомовний координатор, який повинен вирішити Ваші питання як вдома так і на роботі, його номер Ви отримаєте в перший день знайомства. Не потрібно забувати, що ця людина отримує заробітну платню і тому йому можна і потрібно телефонувати. Наші замовники діють за принципом упередження проблеми, а не їх вирішення.

Шановні заявники, Ви відправляєтесь для роботи та проживання у країни ЄС де вже дуже давно є інтернет і він швидкісний, пральна на 0 поверсі кожного гуртожитку (мати власний пральний порошок) решта безкоштовно.

Тільки особисті речі: постільну білизну, робочий одяг у 2- х комплектах, робоче взуття та необхідний посуд буде забезпечено на місцях роботи та проживання.

Знайти спільну мову із сусідами, ми не можемо бути персональними опікунами для кожного, але якщо ситуація не зміниться, а їхні дії будуть системними повідомте Вашого координатора, про порушення дисципліни зі сторони інших мешканців. За порушення умов проживання передбачено штраф.

Як ми вже повідомляли згідно санітарних норм ЄС не допускається проживання більше 2 – х осіб у одній кімнаті гуртожитку, при умові що вона не є більшою аніж 25 кв. Всі кімнати які облаштовані для мігрантів у наших замовників не передбачають проживання більше 2- х осіб в кімнаті

Головна вимога вік не менше 18 років, з приводу подруги якій 60 уточнюйте у міграційного консультанта. Все залежить від вимог роботодавця, є такі позиції де допускається віковий ценз 60 років, але при певних умовах фізичної витривалості та стану здоровя

Ні, для того аби іноземець отримав дозвіл на роботу він повинен мати підтвердження місця проживання, наші партнери\ замовники великі компанії які мають власні гуртожитки, що відповідають вимогам санітарних норм ЄС і надають безкоштовне проживання не більше, аніж 2 особи на одну кімнату, згідно регламенту ЄС.

Кожна програма звичайно індивідуальна, більш точно Вам відповість консультант. Але, ми працюємо через складні програми які очікуються від 3 – х до 6 – ти місяців. Індивідуально за Ваш випадок уточнюйте у міграційного консультанта

Load More